Polski Littlefinger M&B Warband Kłania się!

Witam tutejszą społeczność forum!

Zwe się Long02PL, znany również jako "Polski Littlefinger PW" lub "Lie Master".

Przybyłem tutaj aby zagrać w tą zacną grę zwaną "Wild Terra Online", lecz w mej naturze jest aby przedstawić się ludziom których prawdopodobnie spotkam w przyszłości, tak więc opowiem wam kilka słów o mej niezbyt skromnej osobie!:

Zacznę może od swej kariery w innych grach, a zwłaszcza w jednej zwanej "Mount & Blade: Warband" na modyfikacji "Persistent World" (w skrócie PW):

No cóż... Swą przygodę z serią "Mount & Blade" zacząłem od "Ogniem i Mieczem", lecz już niedługo potem zakupiłem "Warband"-a. Przez dłuższy czas nie interesowały mnie modyfikacje, nie grałem również na Multiplayer, lecz to się zmieniło. Nie będę wam tutaj opowiadał szczegółów, bo zajęło by to chyba 5 stron, więc pozwolę sobie przejść do kluczowego momentu w mej karierze:
Otóż grając w PW, naszedł mnie pomysł, widząc te wszystkie wielkie, zorganizowane klany aby założyć własny, no bo czemu nie?
Tak oto powstało "Kingdom of Saxons", pierwszy klan od czasów "Ery Kolonistów", albowiem można podzielić "Polską Scenę PW" i jej historię na ery, ale to również opowieść na inną chwilę. Szybko odkryłem w sobie nie tylko talenty dowódcze, taktyczne czy też strategiczne, lecz cechy które idealnie pasują do pewnej postaci w serialu "Gra o Tron" o pseudonimie "Littlefinger". Kłamstwo, przekonywanie do swych racji, podejrzewanie każdego, każdy jest zarówno przyjacielem jak i wrogiem, spiski, wbijanie noża w plecy, tylko twoja własna racja jest dla ciebie dobra - To właśnie cechy które ukazały się gdy prowadziłem swój pierwszy klan. Lecz nie wszystko we mnie złe, mam talent pisarski (dowodem na to jest chociażby to iż pisze książkę opartą o moje wspomnienia z PW), talent lektorski (umiem bardzo dobrze opowiadać, przynajmniej inni tak twierdzą), no i dar przekonywania. Te talenty pozwoliły mi zniweczyć, a nawet zniszczyć wiele żyć politycznych na "Polskiej Scenie PW". Nie będę tu wymieniał nazw klanów czy też graczy, lecz mogę się wam pochwalić mym najnowszym i z pewnością największym wyczynem w historii "Polskiego Littlefinger-a": Otóż już około rok temu, pewien gracz zwany "Wolfgnar-em" założył klan do 2 części M&B czyli "Bannerlord", oczywiście na modyfikację PW. Ja, jako iż jestem wierny samemu sobie, postanowiłem iż dołącze do klanu zwanego "Teutonic Order" (Zakon Krzyżacki), między innymi z tego powodu iż niektórzy nazwą mnie "dwulicowym", jestem wierny nie tyle co sobie, a ideałom. A tak się składało iż TO (Teutonic Order) popierał me ideały i do tego, doceniał me "talenty". Tak więc, z własnej woli poszedłem na "infiltrację" klanu Wolfgnara zwanego "Królestwo Redanii". Po 3 miesięcznej infiltracji, spiskowania i kłamania, poprzez politykę na PW (choć klan był na M&B2:Bannerlord) udało mi się zniszczyć 130 osobowy klan. Tak oto, już chyba nikt kto zna moje "drugie ego" nie zwądpi w to że czegoś w tych dziedzinach nie potrafię. Słowem Moim konikiem jest polityka w grach, i za to cenie właśnie tą grę, że daje nowe możliwośći. A to właśnie w grach typu "Persistent World", czyli w świecie którzy kreują gracze bardzo ważną (jeśli nie najważniejszą) sprawą jest polityka.

Lecz dość już o M&B, tutaj opowiem wam, przez jakie gry przeszedłem aż do tego momentu:

Tak więc, od zawsze interesowały mnie gry umieszczone w świecie średniowiecza, lub chociaż historyczne. Tak jak już wspomniałem wcześniej, interesuje mnie polityka, więc musiało to być coś, gdzie gracze mają bardzo duży wpływ na rozgrywkę. Szukałem również czegoś z możliwością budowania, chodzenia po świecie, survivalu, no i wielkiego, otwartego świata. W poszukiwaniu takich gier, wydałem trochę pieniędzy między innymi na: "Gloria Victis", "Albion Online", "Life is Feudal", "Minecraft", "World of Warcraft", "ARK: Survival Evolved", "Reign of Kings", "Foxhole", "Naval Action", nie wspominając o kilku innych grach, lecz mniejsza oto...
Tak oto dotarłem tutaj, z nadzieją że ta gra dostarczy mi tego, co oczekuję, a na to się zapowiada!

Zapytacie się pewnie również, jakie gry lubię dokładnie, tzn. co w nich takiego lubię. Już wam odpowiadam!:

Jestem jednym z nielicznych graczy którzy całkowicie wczuwają się w świat danej gry. Należę również do rzadko spotykanej grupy którzy lubią "Hard RP", lub po prostu "RP". I tak jak już napisałem wcześniej, Polityka - to właściwie łączy wszystkie cechy które wymieniłem i te których nie wymieniłem, jeżeli gracz spotyka innych graczy którzy grają w grupie, to można się spodziewać bójki, chociażby o surowce, to już w tym momencie tworzy się polityka, bo niby ktoś nie znaczący, dowie się że ta grupa zabiła tą osobę, i powie to innej grupie... I tak oto się zaczyna... Uwielbiam również kiedy gracz ma kontrolę nad otaczającym go światem. Może budować, walczyć na nim itp. Gospodarka kluczem do wszystkiego - jeżeli masz wystarczającą ilość np. zboża, możesz sprzedać je innej frakcji/klanowi za sowitą zapłatę, to się nazywa Gospodarka!

Myślę iż na tą chwilę wystarczy pisania o sobie, lecz chciał bym jeszcze przekazać swoje zamiary!:

Mam zamiar "rozpromować" tą grę, w taki sposób, aby to właśnie Polacy władali danym serwerem czy też światem gry.
Sprowadzę również tutaj swych ludzi, aby wprowadzić trochę zamieszania i HardRP na serwery!
No i oczywiście mam zamiar ożywić forum, bo jak że to tak może być, iż mamy swoje oddzielne Polskie forum, a brak na nim aktywności!

Nie krępujcie się do mnie pisać, w jakiejkolwiek sprawie, tutaj macie mój Steam!: http://steamcommunity.com/profiles/76561198107295525

Ps. Jeżeli myślicie że jest to "post-kolos" to się mylicie. Jeżeli bym chciał, rozpisał bym się jeszcze bardziej, więc nie miejcie mi tego za złe, po prostu chciałem się wam dobrze przedstawić.

Pozdrawiam, Long02PL, jedna z legend najpopularniejszej modyfikacji w M&B: Warband o nazwie Persistent World (PW), "Polski Littlefinger PW", Król Królestwa Saxonii, prawowity Władca Branderburgii, Wielki Komtur (Gross Komturei) Zakonu Krzyżackiego, Pan na Zamku Osklivif!