Save
Saving
 • D
  Drwalik

  To sam sie zbanuj! Zabiłeś mnie i okradłeś jak przyszedłem do Twojego Dominium z chęcią wymiany. Pamiętasz? Najpierw przyszedłeś do mnie i prosiłeś mnie o siano, przyniosłem nie tylko to, ale też wiele innych cennych rzeczy. A teraz na 4rum prosisz by ci ktoś Dominium rozbudował. Zrobiłbym Ci to za free ( bo sam mam i kumplowi też zrobiłem ) ale po tym jak mnie potraktowałeś to sam sobie wbijaj kamieniarstwo.

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • D
  Drwalik

  Witam,

  Razem z kumplem postawiliśmy swój własny server.( zakłądka servers---> zakładka community). Delikatnie podbiliśmy statystyki by nie czekać rok na wbicie 49lv kamieniarstwa :) Wszystkich chętnych zapraszamy do zakładania własnego Dominium.

  OPIS:
  Experior serwer PvP polskiej społeczności WildTerra. Parametry serwera zostały dobrane by uprzyjemnić grę: Resources gain x 5; Item stack size x 10; Experience gain x 25; Rare resources chance x 10; Produce speed x 50

  Jeśli server ma status: SLEEP to wystarczy przejść do "historii" i po prawej kliknąć na przycisk "OBUDŹ" i można wbijać i grać ( nie trzeba czekać na admina by był online).

  Serdecznie zapraszamy!!

  posted in Dyskusja Ogólna read more