Save
Saving
 • H
  Hris

  Niestety nie wiem jak włączyć info o pozycji na mapie - wcześniej było chyba pod klawiszem "P" ale teraz klawisz nie reaguje a pod innym nie znalazłem. Mam hacjendę bardzo blisko górnej krawędzi mapy koło górnego prawego rogu strefy skażonej..

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  Ja oczywiście pogrywam regularnie - przestałęm tylko tutaj zaglądać bo nikt nie raczył sie odezwać :)))
  Jestem już blisko Wielkiego Dominium ale za cholerę nie potrafię ubić misia (a jego skórka to niezbędny element. Jak ktoś potrafi to może mnie oświeci. Nie potrafię też w grze znaleźć informacji na jakim poziomie jest moja postać bo wtedy może miałbym odniesienie ile mi brakuje to tego niedzwiedzia :)
  K

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  @Hris Potrafię już zrobić wapno ale nadal nie wiem czy ktokolwiek z polskich graczy jeszcze tu pogrywa???

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  Witam - od kilkunastu dni próbuję grać na serwerze Vitios. Mam pytanie czy ktoś z polskich graczy gra tu jeszcze? Większość postów na forum to wypowiedzi z przed ponad rok i dłużej. Gra jest w sumie nawet dośc ciekawa tylko nie wiem czy doczeka się normalnej wersji - oby ta wersja alpha nie okazała sie ostatnia he he. Chetnie skorzystałbym z doświadczenia innych graczy bo choć większość czynności jest oczywistych to czasem nie bardzo wiem o co kaman :). Gdyby kos mógł mi wyjaśnić czy w grze jest coś takiego jak level postaci a jezeli tak to gdzie go można podejrzeć (zwierzęta mają podany level ale nie wiem jak się ma to do mojej postaci). Nie udało mi się tez wykoncypowac jak się robi wapno (pewnie z kamienia wapiennego ale jak?
  Pytań mam więcej ale nie chcę przynudzać - proszę o odpowiedź (jak ktoś wogóle loguje się jeszcze na tym forum)
  pozdrawiam
  Krzysztof (nick w grze - Hris)

  posted in Dyskusja Ogólna read more