Save
Saving
 • H
  Hris

  what's up with the extraction on the avanium server ??? I have 6 intelligences and 8 perceptions and throughout the day I have not found a single deposit of coal needed for the task !!!
  finding iron ore is probably quite impossible. I think the creators of the game want to discourage players to the game :(

  posted in Questions and Answers read more
 • H
  Hris

  kiemas --> nie udało mi się go zabić. Skórę potrzebną do rozbudowy po prostu kupiłem przez dom aukcyjny od innego gracza.
  Nie wiem czy jeszcze grasz po zmianie serwera - ja przeniosłem się na serwer, który umożliwiał transfer postaci razem ze wszystkimi umiejętnościami i gratami (łącznie z dominium). Jest to serwer mieszany gdzie i powalczyc możesz z graczami i dominium nie jest narażone na całkowite zniszczenie. Jak byś się tam pokazał to mam tam nick Birkut..
  Daniofordon --> chetnie pograłbym w polskiej gildii bo angielskim nie posługuję się zbyt sprawnie :)

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  Niestety nie wiem jak włączyć info o pozycji na mapie - wcześniej było chyba pod klawiszem "P" ale teraz klawisz nie reaguje a pod innym nie znalazłem. Mam hacjendę bardzo blisko górnej krawędzi mapy koło górnego prawego rogu strefy skażonej..

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  Ja oczywiście pogrywam regularnie - przestałęm tylko tutaj zaglądać bo nikt nie raczył sie odezwać :)))
  Jestem już blisko Wielkiego Dominium ale za cholerę nie potrafię ubić misia (a jego skórka to niezbędny element. Jak ktoś potrafi to może mnie oświeci. Nie potrafię też w grze znaleźć informacji na jakim poziomie jest moja postać bo wtedy może miałbym odniesienie ile mi brakuje to tego niedzwiedzia :)
  K

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  @Hris Potrafię już zrobić wapno ale nadal nie wiem czy ktokolwiek z polskich graczy jeszcze tu pogrywa???

  posted in Dyskusja Ogólna read more
 • H
  Hris

  Witam - od kilkunastu dni próbuję grać na serwerze Vitios. Mam pytanie czy ktoś z polskich graczy gra tu jeszcze? Większość postów na forum to wypowiedzi z przed ponad rok i dłużej. Gra jest w sumie nawet dośc ciekawa tylko nie wiem czy doczeka się normalnej wersji - oby ta wersja alpha nie okazała sie ostatnia he he. Chetnie skorzystałbym z doświadczenia innych graczy bo choć większość czynności jest oczywistych to czasem nie bardzo wiem o co kaman :). Gdyby kos mógł mi wyjaśnić czy w grze jest coś takiego jak level postaci a jezeli tak to gdzie go można podejrzeć (zwierzęta mają podany level ale nie wiem jak się ma to do mojej postaci). Nie udało mi się tez wykoncypowac jak się robi wapno (pewnie z kamienia wapiennego ale jak?
  Pytań mam więcej ale nie chcę przynudzać - proszę o odpowiedź (jak ktoś wogóle loguje się jeszcze na tym forum)
  pozdrawiam
  Krzysztof (nick w grze - Hris)

  posted in Dyskusja Ogólna read more